15 august 2020

"Karjaküla truude valvurite peade kohale hakkavad murepilved kogunema"

Näikse, et Karjaküla karusloomade piinakamber hakkab otsi kokku tõmbama. Hea ja loogiline, sest paljud on vastu ja praegusel kliimasoojenemise perioodil pole enam isegi südatalvel polaarjoone taga soojemaid vammuseid vaja.

Paraku saab otsa ka kuue valvurkoera teenistusaeg, sest alates novembrist "pole neid enam vaja". Nii ma asjast aru sain. Lisan juurde ka venekeelse palvekirja, et tõlkes miskit kaduma ei läheks või segaseks ei jääks.

Pange aga pilk peale ja hakkame juba praegu uusi kodusid otsima ning püüame "bioloogiliste jäätmete" hulka nende kuue vahva koera võrra mitte kasvatada.

1414; help@animalrescue.ee

"Здравствуйте уважаемый Хейки Валнер!

Помогите пожалуйста пристроить собак. Они находятся на пушной ферме в посёлке Карьякюла Ляяне Харью. К счастью ферму к ноябрю закрывают. Ферму охраняют 6 собак. Вот их и надо пристроить, иначе им грозит участь расстрела. Хотя в Эстонии это запрещено,но кого это останавливало . Собаки большие,не злобные,просто не воспитанные,т.к. сидят на цепи. Небольшое описание собак: 2 суки и 4 кобеля. четырём собакам 3-4 года, одной собаке лет 10, и ещё одной лет 8. Пожалуйста посодействуйте!"