8. aprill 2018

Varastasin koera ja ei kahetse! Varastan ka tulevikus! Fakt!"

Talumatu hais ja koer oma väljaheidete sees abitult juba mitmendat päeva lamamas. Normaalne!

Lihased on olematud ja silmist voolab lausa mädasegust ollust. Normaalne!

Koer mitu päeva söömata-joomata. Normaalne.

Lihaseid pole ollagi ja vedelikupuudus on totaalne. Normaalne!

Külarahvas temast mööda tööle ja kooli minemas ning mitte märkamas. Normaalne!

Külarahvas nädalavahetust koera läheduses veetmas ja mitte aitamas. Normaalne!


Kõik see toimub Albu küla korterelamutest mõnekümne meetri kaugusel. Normaalne!

Külanaisest abipolitseinik kuulis jutte ja tõttas vaesele hingele appi. EBANORMAALNE!Koeraomaniku elukaaslase kuri kiri abipolitseinikule:

"Kui sa ahv keerad jama oma küla inimestele, siis tea, et kõik halb, mida sa teed tuleb sulle ringiga tagasi ja veel hullemini! Ma pole loomapilastaja vaid loomaarmastaja."

Mnjah "loomaarmastaja" Doris, väikese lapse ema, miss fucking Albu, julm inimkõnts minu jaoks. Ma pean kohe vähe mõtlema, mida sulle öelda, aga kannata raibe! Küll ma lajatan kogu su väärastunud perele Jesperi eest! Vähemalt nii palju olen ma loomakaitsjana sellele ägedale koerale võlgu küll!

Kes jääb süüdi? Teen politsei elu kergemaks ja esitan kohe ka asitõendid. Olen kuulnud, et pollarid pidavat uurima Eestimaa Loomakaitse Liidu koerte päästmisi. Kaebajateks mõistagi loomapiinajad ise. Ressurssi on seega sitaks ja rohkemgi veel!


Läänemaal silmini usse täis külavahel kakerdavad näljased kutsikad toimetasime arstile. Omanik Valdi Kristovald pani ruigama ja homme läheb koeralapsed terveks ravinud Ande Baikov politseisse aru andma miks ta raisk nii julges käituda. Kristovald lubas püssi sebida ja Valneri maha lasta! Äkki peaks kah avalduse kribama?


"Vabandust Ande, et sulle lisapeavalu tekitasime, aga kasuta oma õigust ütlusi mitte anda ja anna uurijale meie juristi number!"

Sellest mehest ja järjekordsest VTA apsakast kirjutan õige pea. Asi on lugemist väärt, sest emaseid ja isaseid koeri mitteeristav VTA ülemakstud töllmokk ei leidnud sitahunniku seest üles isegi nälgas lehma!!! Meie leidsime! Tegime fotod ka! Varsti saab VTA jälle materjali avaldamise hukka mõista!

Saaremaa miis, elukaaslase sõnul väidetavalt 2 koera tapnud pederast süüdistas liitu koerte varguses. Pollarid uurivad meid, mitte meie kaebust tapmiste kohta. Äkki ei varastatudki kedagist ära ja jõhkard lõi ka need penid maha nagu plaanis!?

Treppoja kutsikatehase kohta nuhib mingi Läänemaa ment ilmselt omast vabast ajast, sest avaldust pole vähemalt koerte endine omanik esitanud! Kes esitas? VTA või?


Sähke politsei teile asitõendid! Sähke prokurörid ja kohtunikud, siin on teile lausa kinopilt kuidas Valner ja loomakaitse liit veel ühe igati õnneliku, hoolitsetud ja hea tervise juures oleva koera oma looma väga armastavatelt inimestelt ära varastas.

Sähke ja esitage mulle süüdistus! Kuradi Eesti banaanivabariik 100, my ass! 100 korda my ass ikka! 

Varastasin koera, viisin kliinikusse ja EI KAHETSE! Varastan ka tulevikus, sest ametnikurotid ei tee ju midagi hädas loomade abistamiseks ning seega ei jää muud võimalust kui "totakaid seadusi" rikkuda! Ärge pange mulle pahaks, aga kui rahvalt palka saavad asjapulgad oma tööd teeksid, siis poleks mind, loomakaitse liitu ega vabatahtlikke maailmaparandajaid üleüldse vajagi! 

Sähke ja mõistke mu üle nüüd süüd! Põlastan täiega! Kohtumiseni kohtus!

3 kommentaari:

 1. Ei saa jätta kommenteerimata, sest olen eilsest saati selle loo pärast närvis ja ei suuda muudele asjadel õieti keskenduda. Närvis olen ma kolme asja pärast.
  1. Paljud ei näinud, et koer on haige. Sealhulgas ka mina ja ma ei suuda otsustada, kas ja kui palju pean ennast selle koera pärast süüdi tundma. Kolisin Albusse veidi rohkem kui aasta tagasi ja millalgi eelmine aasta käisin selle koera juures, omanikud olid juures, koer nägi välja terve, oli sõbralik, ka minu koeraga, kes juures oli. Nägin veel omanikke selle koeraga jalutamas. Seega ma ei muretsenud ta pärast, tundus, et koeraga käiakse jalutamas ja ketis on ta päeval ilmselt sellepärast, et omanikke pole parasjagu kodus (nt käivad tööl) ja arvasid, et koeral on värskes õhus parem olla. Ainus, mis mulle oli arusaamatu, et kuidas julgevad omanikud oma koera niimoodi üksi jätta, mina oma koera küll ei julgeks, pabistaksin pidevalt, kes ta juures käia võib ja mida temaga teha, kõik inimesed ei ole head. See saab selgeks aina rohkem, kui lugeda, kui palju on igasuguseid lugusid loomade väärkohtlemisest. Ja nüüd see koer oli nii lähedal. Oleks olnud võimalus seda koera aidata, kui oleks lähemale läinud, kui oleks aeg-ajalt kontrollinud, kuidas tal läheb, kuid seda ma ei ole teinud pärast esimest kohtumist. Oma koeraga mööda minnes olen vaid aeg-ajalt vaadanud, et koer seisab ilusti püsti ja jälgib rahulikult, kuidas me mööda läheme. Viimasel ajal olen vältinud oma koeraga sinna suunda jooksmist, kus see koer elas, kuna mu enda koeral on jooksuaeg ja seal tuleb tegeleda ühe teise lahtise isase koeraga. Isane koer ise on sõbralik ja saab mu koeraga läbi, aga jooksuajal üritan isaseid vältida, nii on lihtsam, kui neid lahutama hakata pärast. See on põhjus, miks ma seda koera ei märganud. Ja kindlasti ei ole põhjus selles, et mul oleks ükskõik või peaksin normaalseks haige koera õues surema jätmist.
  Miks paljud teised ei näinud? Võimalik, et nad ei liikunud seal, sest koht, kus koer ketis oli, on täpselt seal, kus lõpeb majade rajoon. Võimalik, et mõni kõndis mööda ja ei vaadanud. Teine teema on nendega,kes nägid, aga ei teinud midagi.
  Tegelikkult oleks võinud seda näha, sest koer ei olnud aiaga eraldatud.
  2. Nüüd on paljudele jäänud mulje Albust, kui mingitest asotsiaalide elukohast ja olen kurjategija, kuna julgesin pühapäeval natuke grillida ja majaesist koristada, tõesti ei näinud läbi puude 100m kauguselt, et seal lamab haige koer, ma ei oleks näinud ka inimsest seal lamamas täpselt sama moodi.
  3. Keegi nägi, aga ei teinud midagi. Kuna on olemas info, et koer lamas seal mitu päev nii, siis järelikult pidi keegi seda nägema ja teadma, et koer ei nõrkenud juhuslikult just eile. Miks läks nii kaua aega, et keegi nägijatest, midagi teeks? Lõpuks siiski oli olemas inimene, kes tegutses, aga see ei olnud kindlasti esimene inimene, kes probleemi nägi. Esimene, kes oleks pidanud probleemiga tegelema, on koera omanik. Väidetavalt on tegu suurte loomaarmastajatega, aga isegi oma koera ei raatsitud aidata.

  Enda peale olen vihane 1. punkti pärast, eriti, kuna olen mõelnud samuti loomade abistamisega tegelema hakata. Aga nii palju siis sellest. Kas nüüd tõesti peab hakkama käima teiste koeri kontrollimas, et rohkem midagi sellist maha ei magaks? Esmamulje järgi ju koeraga tegeleti. Sellele koerale oli lihtne ligi pääseda, aga need, kes on eraaedades või korterites?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Teie mure Albu ja iseenda renomee pärast on siin praegu küll üsna viimasejärguline ja kõlab lausa naeruväärselt. Pigem muretsege sellepärast, et selliste jõhkarditega kõrvuti elate samas külas ning usutavasti ei olnud piinatud koer midagi sci-fi vallast, kui üks inimene märkas seda, mida terve küla lihtsalt ignoreeris vähem või rohkem. Kui te nüüd iseenda egost natukene suudaksite üle saada, siis parem muretsege elusa hinge pärast, kes selliseid ebainimlike jõhkrusi ja piina pidi pikalt taluma

   Kustuta