8. september 2020

"Puhastverd "sakslased" Maks ja Moorits otsivad kodu!"

Keegi meist ei tea, millal me päevad siin ilmas otsa saavad? Ei teadnud ka Maksi ja Mooritsa peremees, kes reedel ühtäkki hinge heitis. Koerad nägid vaid, et peremees viidi minema ja kogu lugu. Võibolla nad saavad aru ka, et ta rohkem tagasi ei tule. Võibolla ootavad? Kes sinna looma pea sisse ikka näha oskab.

Käisin eile õhtul neid vaatamas - arad, samas uudushimulikud. Kurjad nad küll ei tundunud. Naabrid pakkusid vanuseks 5-6 eluaastat. Eks see selgub siis kui tõutunnistused üles leiab.

Keilast üks hea mees sõidab igal õhtul Riisiperre ja toidab neid, aga olukord tahab koerasõbalikku lahendust. Ise loodan, et nad saavad ikka koos uude koju. Surnud peremehel on ka tütar, aga ta nägi viimati isa üle kümne aasta tagasi ehk siis kui ise veel üsna väike oli. Nii ma aru sain. Noor naine soovib samuti, et Maks ja Moorits saaksid koos maailma kõige paremasse koju. Ise ta koeri pelgab. 

Jagage kut hullud seda kuulutust ja aitame koerad enne sügistorme koju! Seni on nad elanud ketikoera elu, aga peremees lasi nad igal õhtul koos jooksma. Seda naabrid teadsid ka rääkida. Loovutame Loomapäästegrupi lepinguga.

Täpsem info Antsult - 5149890, aga loomulikult võib uus kodupakkuja endast ka meie gängile teada anda: 1414, help@animalrescue.ee