11 juuli 2017

"Duffy vajab hoiukodu! Kiire-kiire!"

Täna juhtus nii, et sain ühtäkki jälle ootamatult koeraomanikuks. Lahendasin parasjagu Harjumaal Kasispea külas üht eelmisel nädalal laekunud kaebust, mille kohaselt olevat husky tõugu koer lühikese keti otsas, olematus kuudis ja näljane. Lisaks murdnud lahtipääsenud koer hiljuti maha ka naabrite paar kana. Külasuu sosistas, et tegemist võib olla varastatud koeraga.

Näljane see koer nüüd küll polnud, aga väga raske lehmakett oli tõesti lühike. Ka kuut oli suht olematu.

"Tere talv! Husky kuudis ja lehmaketi otsas!"

Tutvustasin end perenaisele ja rääkisin milles asi. Asi lõppes nii, et võtsin paari aastase, emase Duffy viiekilose keti otsa ja minu omaks ta saigi. Perenaine pidas ilmselt targemaks jantima mitte hakata."Ahh, võtke ära jah, ma ei saagi temaga hakkama, tõmbas mu käe isegi paigast ära. See koer on täiesti kasvatamatu!"

Mnjah, kes teda ikka kasvatama peaks kui mitte peremees, aga see selleks.Tegu on hästi sõbraliku 2 aastase õuekoeraga, kes lastega hästi mestivat. Küll me selle koduotsimiseni ka jõuame, aga oleksin väga õnnelik kui leiaksime talle mõneks ajaks vähemalt hoiukodu. Ketti teda enam ei pane, aga väliaedik võiks olla ikka selline, et see energiapommist põrguline sealt välja ei pääseks. Mina tänan!

heiki@loomakaitse.eu