10. märts 2019

"Kaks dobermanni kutsikat kadunud Läänemaal!"

24.02.2019 kadusid kaks doberman-rottweileri segust emast noort koera otse taluaiast Kullamaa lähistelt Üdrumalt. Kutsad olid ilusad ja inimest usaldavad ning sestap ei välista perekond, et nad võidi lihtsalt ka ära varastada.

Ma ise pakun, et Läänemaal võid nad ka maha lasta, sest pärast Ande Baikovi koera tapmist olla kohalikud jahimehed lausa julgust saanud ja isekeskis hoobelnud, et nüüd tapame kõik koerad maha! Nii vähemalt mulle ühe kohaliku jahimehe teine pool anonüümselt mainis.

Muide, seda laiem avalikkus vist veel ei tea, aga Andel lasti üsna samamoodi mõnda aega tagasi maha ka HOBUNE. Pärast koeratappu sai kuuli pähe ka LEHM!

"Kas ka nemad olid ohtlikud ja murdsid külaelanikke ning metsloomi, jätised!"
Asi lõhnab lihtsalt selle järgi, et Andest tahetakse lahti saada ja seetõttu notitakse karistamatult ta loomi nagu suiseid sääski! Mulle vähemalt nii tundub.

Ande lugu on aga hoopis teisest ooperist ning selle juurde tulen tagasi kui aeg on küps. Nüüd aga üritame need vaesed dobermanni-tüdrukud üles leida. Mina tänan!Informatsiooni palun edastada Anita Troitskaja'le:

53838742, troitskaya93@mail.ru

või

53 230 230, help@animalrescue.ee