17 detsember 2019

"Majaelanikud ei võimaldanud haiget kassi ravida!"

Murekiri:

"Hei ..mul su abi vaja. Meil trepikojas kiisuke. Arvan, et ta pole ka süüa-juua saanud, sest ta kogu aeg siin trepikojas ja välja siit kindlasti ise ei saa. Panime talle natuke süüa. See pole ka meie trepikoja kiisu.

Ta on kehvas olukorras, eks kunagi kakelnud ja saba katki. Teiseks on silm on väga hullus seisus. Arvan, et seda pole ka võimalik enam ravida."

"Loomapäästegrupp hulkuvate loomadega otseselt ei tegele, aga tema on meie kunde küll, sest vajab ravi!""Orgunnin mõne vabatahtliku talle järele. Kuhu tulla?"

"Elva vald, Kureküla, Pargi 7 on see kiisuke.Naabriga arutasime ka eile, et mis teeme? Tema ütles, et tema seda kassi ei näpi ja mingu kuhu tahes "


4 tundi hiljem.

"Ära tule kuskile! Kass visati trepikojast välja! Koos minu pandud nõudega! Alt naaber, vanamees nähvas, et hulkuvat kassi ei tohi toita. Ütlesin, et kohe tullakse järele, aga teda ei huvitanud. Ta ei suutnud ju liikudagi. Läheksin otsima, aga kuhu?"

Palju toredaid inimesi! Ei muud. Loodetavasti pole sel vanamehel lähedasi ja ta paigutatakse sellisesse hooldekodudsse, kus vanuritest väga ei hoolita. Vat selline väheke teistmoodi Jõulusoov ka sekka!

Palve ka. Kui kohalik rahvas peaks haiget kiiust nägema, siis andke aga julgelt teada: 


1414, help@animalrescue.ee