11 detsember 2019

"Hurraa! Leonbergerid aitavad vigastatud loomade raviks annetusi koguda!"

Leonbergerite kennel Faithful Amigo ja sõbrad korraldavad heategevusaktsiooni Loomadepäästegrupp MTÜ toetuseks.

15. detsembril kell 10.00 – 15.00 toimub Tallinna vanalinnas, hätta sattunud loomadega tegeleva Loomadepäästegrupp MTÜ toetuseks heategevusüritus.

Loomapäästegrupi põhieesmärgiks on õnnetustesse sattunud ja/või erakorralist veterinaarset abi vajavatele loomadele-lindudele kiire transpordi ja ravi tagamine. Päästegrupp tegutseb vabatahtlikkuse alusel ja sõltub täiel määral annetustest.

Lisaks aktsioonis osalevatele koertele ja nende omanikele on kohapeal loomapäästegrupi liikmed, kes räägivad oma igapäevatööst ja võimalustest neid toetada. Heategevusüritusel on võimalik tutvuda koertega ja loomulikult saavad kõik soovijad mõmmidega pilte teha. Kohapeal kogume ka annetusi, eesmärk on kokku koguda arvestatav summa, et vähemalt mõne õnnetu looma või linnu jõulud murede ja valuvabalt mööduksid!

Tule naudi talvist Vanalinna ning anna enda panus nende heaks, kes ise end aidata ei saa! Loomulikult on oodatud ka kõik otseannetused Loomadepäästegrupile. MTÜ Loomapäästegruppi saab toetada ka ülekandega või telefonikõnega.

Suured tänud juba ettevõtetele, kes meie tegemist on märganud ja ei pea paljuks toetada sündmuse õnnestumist! Üritusele on õla alla pannud Penneri Lemmikloomapood, Platinum koeratoit, Royal Canin Eesti, Blossa, Aura, Ustav Sõber lemmikloomasalong ja Piletilevi!


Tee enda tänane väike heategu ja jaga seda abipalvet ka sõpradele!

Otseannetusi saate teha Loomadepäästegrupi arveldusarvele
Selgitusse märkida "heategevusaktsioon"

Loomapäästegrupp MTÜ
EE437700771003183318


Või helistades telefoninumbritel

900 1313 (5.-)
900 1414 (10.-)