26. märts 2018

"Minu nimi oli Bella!"


Tere, minu nimi oli Bella ja ma olin kolme kuune. Ma elasin Pärnumaal koos oma peremehe ja tema isaga. Kui peremees välismaale sõitis, kutsus ta isa oma joomakaaslase, naaberkülast pärit jahimehe eelmise kuu lõpus külla.

Mind kutsuti mängima ja ma läksin, sest mida ma oma kodus ikka kartma peaksin? Valesti tegin, sest nii kui ma vanameeste juurde jõudsin, suunati toru minu poole ja kõlas vali pauk.

See jahimees laskis 10 aastat tagasi maha ka peremehe eelmise koera Dandy, aga seda ma ei peaks teadma, sest polnud veel sündinud. Sama jahimees riidles pärast minu tapmist peremehega, et ta on vastutustundetu, et mind üldse võttis ja tema peab nüüd seda sitta klaarima! Ka seda ma ei peaks tegelikult teadma, sest olin selleks ajaks juba surnud ....

JAHIMEHED! Viskuge nüüd taas kaevikutesse ja hakake "omasid" kaitsma nagu teil kombeks! Aga millega seda ametivenda siis õigustada? Ma aitan teid:

 • Ei ole lasknud ja tõestage! Hiljem andke jahiseltsi poolt mind kohtusse laimamise pärast!
 • Koer oli ohtlik ja vapra küti elu ohus. Puhas enesekaitse ja see läheb kohtus läbi küll, sest ka üks kassipoja vigaseks peksnud ürgisane viitas sellele ning sai õigust.
 • Praeguse hunditapmiskampaania raames saate lõdvalt väita ka, et tegu oli hundiga!

Kohtumiseni kohtus jahimees, vabandust püssiga tolgus ja julm mölakas "J.O" 

"Oi ma tahaksin sinusugustega metsas kohtuda - sul on püss ja mul on püstol. Minu elu on ohus ja ma pole metskits, keda te kümnekesi optiliste sihikutega taga ajate ....."

6 kommentaari:

 1. Olen selle kõik kunagi läbi elanud,ainult,et minu peremees armastas mind väga,jäin jalgu jahimeestele��,selliseid parandab ainult Haud����

  VastaKustuta
 2. Armastan oma Evakest (saksa lambakoer( nii, nii väga ja ma ei tahaks mitte kunagi olla selle karvakera omaniku nahas.Loodan, et julmur saab teenitud karistuse!!!

  VastaKustuta
 3. Mina olen küll kuri kui loomadele nii tehakse!! Ma ei saa aru miks inimesed loomi võttavad kui pärast enam ei taheta ja tehakse vaesele loomale midagi!!! Olen leidnud ka ühe kassi kes oli kolmeks päevaks poe ette pandud ja see kiisuke on nüüd minu kass! Kõik mida ma üelda tahan on see et ärge võtke endale looma kui te ta eest hoolitseda ei saaaa!!��

  VastaKustuta
 4. Väga julm inimene, mida tema ennast üldse teise inimese looma kallale kipub??? See pole üldse tema asi kuidas inimene oma looma kasvatab. Ja äkki oli tal kellegagi kokkulepe, kes käib kutsat kontrollimas ja temaga jalutamas. Mul on ka 7kuune kutsikas, ja kui keegi peaks minu nunnu kutsuge midagi sellist tegema, siis ta peaks maksma selle eest ikka kõva hinda. See ei ole normaalne, et keegi lihtsalt heast peast läheb ja tapab teise inimese lemmiku ära. Sellel inimesel küll kruvid logisevad väga kõvasti!!
  Aga mis siis kui tema lemmikuga peaks midagi sellist juhtuma?? Et ta enesekaitseks tapeti või lasti maha ja teise kodaniku elu oleks "ohus olnud". Mida tema siis ütleks või mõtleks.
  Mina küll ei kujuta ette mis saaks kui mina lemmikuga nii tehakse. See ei ole ikka normaalne. Mina oleks vist ikka sügavas depressioonis ja tahaks õiglust jalule seada.

  VastaKustuta
 5. Seda seatempu ei õigusta mitte miski.�� Olen ise jahimees ja loodan,et sellele mölakale väänatakse korralikult!!

  VastaKustuta
 6. Ka minu koera lasksid suured asjapulgad Tartumaal maha kitse pähe. Ähvardasid veel, et anname üles, et koer oli lahtine. Koer oli oma põllu peal, omade juures. Aga seal olid nii kõvad mehed, et ei hakanud asjatama, koerakest ei oleks see ju tagasi toonud. Küll see jahimees, kes oli nii kõva mees, et julges rinda pista kolmekuuse kutsikaga, saab oma karistuse. Iga ülekohus saab karistatud.

  VastaKustuta