Jagan siin omi mõtteid elust ja loodusest. Palju pajatan ka oma suurtest sõpradest loomadest. Teinekord viskan aga niisama villast, kuid loodan, et hea lugeja oskab lorajutu ikka ää tunda. Sellest blogist ei leia te hoolikalt valitud sõnu ning kui asjad on omadega ikka pees, siis nii ka kirjutan. Olen nagu olen ja vaevalt enam muutun. Ma ei proovigi sulle ega kellegile teisele meeldida. Nüüd teate vähemalt arvestada ja loodetavasti pikka viha ei pea kui mõni mu jutuke või arusaam vastumeelt on.
18 juuni 2026
"Heiks, mitut puuki tahad?"
"Täna paluksin mingi 43 äkki."
"Natuke püherdan veel ja kogun kokku, siis kohe toon, sinu jaoks alati!"
"Omakasupüüdmatus, abivalmidus ja hoolivus kuubis. Vaat selline on üks tõeline sõber seltsimehed!"