4. oktoober 2021

"Loomakaitsepäev"

Täna oli sihuke päev, kuhu palju sündmusi kokku mahtus - Eneli sünnipäev, ema surmaastapäev ja üleilmne loomade päev. Viimasel oleme mõistagi väga popid ja kõiki küllakutseid ei jõudnud ka parima tahtmise juures täita.

Kristiine noortekeskusesse koos Liisuga me siiski jõudsime. Loomapäästegrupi vägesid juhtis sedapuhku Liisu koerake Mia. Ja-jah, seesamune, kes teie abiga pärast õnnetust elule tagasi aidati ja paar rasket käpaoppi pidi üle elama.

Luumurrud pole lihtsalt kruvide luusse keeramine vaid iga operatsioon on palju peenem, sest seda va konti ümbritsevad ju veresooned, närvid ja lihased. Kui enamasti saavad asjad kenasti korda, siis Miial on käpake puhta sirge. Ei see teda sega ja vahest toetabki kuid ühe põhjalikuma uuringu peab ta siiski veel üle elama - äkki Eriveti kliinikus suudetakse haiged närvid taas funkama panna? Loota ju võib ja tegelikult peabki.
Kohtumine noorte inimestega ei tahtnud alul kohe üldse hoogu sisse saada, sest arvutisõjamängus vaenlaste killimine tundus palju huvitavam. Siis andsin aga teada, et täna on lisaks loomakaitsepäevale ka rahvusvaheline lapsepeksupäev ning see ajas kõrvad kikki. Edasi sujus juba kõik plaanipäraselt ja me oleks võinud loomadest rääkima jäädagi.