20. veebruar 2017

"Ha-ha! Peksin kassi pähe kuni tal silmad välja popsasid! Ha-ha!"

Ühes telekanalis töötades ütles boss ikka, et kohe saate alguses tuleb vaatajale "mööda hambaid virutada", et too üles ärkaks ja vaatama hakkaks. Eks ta nii olegi ning sestap on väga oluline alati leida see õige "esilugu", mida juba päeval promoda, et inimesed õhtul oma telekad ikka õigele saatele sätiksid. Laias laastus käib see kogu ajakirjanduse kohta ja äärmiselt oluline on, milline suur-rasvane-punane pealkiri esilehel ilutseb.

Sama reeglit kasutan nüüd ka mina ja tõmban nädala alguses heale lugejale ühe võika looga "vastu hambaid", et ta ikka üles ärkaks ja end õigele - endast nõrgemate kaitsmise lainele sätiks."Täna lõin kitse ja kassi maha!"
"Tra nahka sa kassi maha lõid?"
"KUSI TUPPA! HA-HA! KÕIGEPEALT KAUSIGA, AGA RAIBE EI TAHT MAHA SURRA! SIIS VÕTSIN MINGI VANA KLAASIST LAPIKU VIINAPUDELI JA PEKSIN PEA SODIKS! HA-HA! AA JA SILMAD POPSASID VÄLJA KUI KAUSIGA PROOVISIN JA KAUSS LÄKS JALA ALL KÕVERAKS! HA-HA"

Just nii kirjeldas Facebookis oma väidetavat kassi tapmist üks Altjalt pärit Võsu põhikooli õpilane. Vähemalt Facebookis keegi väidab, et on just sealt pärit ja Võsu koolis ta õpib.

Mida ma oskan öelda, sest "süütute lapsukeste" kohta ei tohi ju üldse enam midagi öelda? Aga ütlen ikka:

"HA-HA! KULLA LEMBITU, SU AJU ON VÄÄRARENGUGA JA SINU KOHT POLE NORMAALSETE LASTEGA ÜHES KOOLIS! HA-HA!" 

"HA-HA! SIND TULEKS KIIREMAS KORRAS ISOLEERIDA, ET SA ROHKEM LOOMI EI TAPAKS! HA-HA!"

"HA-HA! EESTIMAA LOOMAKAITSE LIIT TEGI SINU PEALE POLITSEISSE AVALDUSE JA LOODETAVASTI SA VARSTI ENAM VÕSU VAHEL EI JÕLGU EGA JAGA KA FACEBOOKIS VASTIKUST JA TÜLGASTUST TEKITAVAID LUGUSID! HA-HA!", 

"HA-HA! NÜÜD KAKASID PÜKSI PISI-LEMBITUKENE JA VÄIDAD, ET TEGID NALJA? VÕTA TEADMISEKS, ET AINULT PAADUNUD SADIST JA IDIOOT SAAB SELLIST NALJA TEHA! HA-HA!"

"HA-HA! LOODETAVASTI POLITSEI UURIB SEDA LUGU VÄGA TÕSISELT, SEST JUST SINUSUGUSED HAKKAVAD KUNAGI KA INIMESI TAPMA! JA MA SIIRALT LOODAN, ET SIND VIIAKSE HAIGLASSE JA RAVITAKSE SENI KUNI SUL SILMAD PEALUU SEEST VÄLJA POPSAVAD! HA-HA-HA-HA-HA-HA-HAA!!!"